• Bēniņiem...
  • Karināmās starptelpu durvis...
  • Bīdāmās - saliekamās durvis...
jtemplate.ru - free Joomla templates

STANDART sistēma

 

Ekonomiskākā sistēma, kura atbilst KOMADOR kvalitātes standartiem. Liela krāsu izvēle dod neierobežotas materiālu kombinācijas iespējas un interesantu risinājumu izveidi.

 

Skrituļu mehānisms KOMANDOR ir unikāls patentēts KOMANDOR inženieru izstrādājums. Pamatā ritentiņš, kurš ir izgatavots no speciāla augsta tehnoloģiska materiāla, kurš pēc sava sastāva ir tuvs fluoroplastam. Šajā skritulī ir iestrādāts pašiesmērējošais gultnis, pateicoties kuram durvju slīdēšana notiek klusu un viegli. Bez tam, KOMANDOR skrituļu mehānisms ir tik uzticams, ka viņam tiek dota 10 gadu garantija.

ANTI-Jump sistēma, ir speciāli āķi, ar kuru palīdzību skritulis aizķeras pie apakšējās sliedes un neļauj izlēkt durvīm no sliedes pie nekorektas lietošanas. Dekoratīvu dalījumu plākšņu esamība, palīdzēs Jums vizuāli sadalīt durvis segmentos, izdaiļot viņas, padarīt stilīgāku, izvairoties no LKSP zāģēšanas, līdz ar to nepadarot to smagāku,un mazāk izturīgāku.


 

 

 .

Copyright 2012 - Reini RS Studija SIA Iebūvējamie skapji, sienas skapji, korpusa skapji, mēbeles. Rambler's Top100 Latvijas
Reitingi
Joomla templates 1.7 by Hostgator